YA3

Ameliyatsız Popo Kaldırma

Ameliyatsız popo kaldırma, cerrahi işlemlerden korkan kadın ve erkekler için bir seçenektir. Vücudun diğer bölgeleri gibi, popo da zamanla sizi görünüşünüzden daha az memnun hissettiren negatif değişiklikler yaşayabilir. Kalçalar zamanla sıkılığını ve şeklini kaybedebilir; yaş, hamilelik, kilo dalgalanmaları, menopoz ve yerçekimi gibi çok sayıda faktörün doğal bir sonucudur. Popo dolgunluğunuz gözle görülür şekilde azalmışsa veya daha şekilsiz bir hale gelmişse, en sevdiğiniz kotlarınızı ve taytlarınızı bir kez daha güvenle sergileyebilmeniz için popo şeklinizi eski haline getirmek için bir ameliyatsız popo kaldırma tedavi seçeneği olduğunu unutmayın. Anestezi veya kesi olmaksızın arka tarafa dolgunluk ve şekil sağlayabilen bir prosedür, ameliyatsız kalça kaldırma olarak bilinir. CE ve FDA onaylı bu tedavi teknolojisi sayesinde tanıştığımız VELASHAPE III cihazıdır. Cihaz non-invaziv vücut şekillendirme için mükemmel bir tedavi seçeneğidir. Bu formülasyon hemen hacim katmaz, ancak vücudun kendi kolajen üretimini zamanla doğal olarak genç bir hacim üretmesi için uyarır. İyileştirmelerin gelişmesi zaman alırken, sonuçlar da daha uzun sürer ve çoğu hasta ameliyatsız kalça kaldırma işleminden uzun etki görür. Daha derin dermal yapıdaki kolajen uyarımı, daha büyük hacmin ötesinde faydalar sunar. İşlem aynı zamanda cildi dışarıdan pürüzsüzleştirir ve gençleştirir, daha pürüzsüz, daha çekici bir kontur oluşturur. Kolajen üretimi cildi kalınlaştırdığı ve çukurlu görünümü en aza indirdiği için selülit görünümünde bir azalma da görebilirsiniz.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Tedavisi Nasıl Çalışır?
Velashape III’ün iki ayrı başlığı vardır, selülit için V şeklinde pürüzsüzleştirici bir başlık ve şekillendirme için 3 kademeli farklı bir başlık. VelaShape III, vakumlu başlığı sayesinde mekanik masaj yapar aynı zamanda radyofrekans ve kızılötesi enerjilerini kullanarak bölgenin şekillenmesini sağlar. Kalkık, pürüzsüz ve selülit içermeyen bir popo için VelaShape® III yani şekillendirme tedavisini değerlendirmelisiniz. Uzmanlaşmış derin ısıtma teknolojisini doğal kollajen üretimini tetikler ve cildi sıkılaştırır.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Size Uygun Bir Tedavi Mi?
Poponuzu şekillendirmek, ameliyat olarak Brezilya Popo Kaldırma için yeterli yağa sahip değilseniz, ameliyatsız popo kaldırma düşünebilirsiniz .

VelaShape® III kullanılarak ameliyatsız popo kaldırmaya uygun kişi özellikleri;

Sarkmaya başlayan popo ve basenler
Zamanla düzgün kıvrımlarını kaybeden vücut şekli
Popo da boşluk ve düşüklük
Selülit sebebi ile formunu kaybetmiş popo
Ameliyatsız Popo Kaldırma Tedavisinin Faydaları
Ameliyatsız popo kaldırma her hasta için en iyi seçenek olduğunu gösteren faydaları:

Hızlı ofis prosedürü, genellikle 45 dakikada tamamlanır.
Tedavi için anestezi gerekmez.
Kesi olmaması, ameliyat sonrası yara izi olmaması.
Transfer için başka bir bölgede yeterli yağ aramaya gerek yok.
Hastalar hemen normal aktivitelerine dönerler.
Sonuçlar sonraki aylarda doğal ve kademeli olarak ortaya çıkar.

 

Hizmetlerimiz

Copyright 2023 Yasemin Akbaş Beauty- Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Platin Digital

Mesajı Gönder
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Scan the code
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?